10 lietas, ko dot līdzi bērnam uz nometni

Vasaras nometnes ir ļoti gaidīts un atmiņā paliekošs piedzīvojums jebkuram bērnam. Rotaļas, uzdevumi, spēles, eksperimenti, jauni draugi, smiekli, dejas un dziesmas – kvalitatīvi un aizraujoši pavadīta vasara. Lai arī lielāko daļu visu nepieciešamo visbiežāk nodrošina nometnes organizatori Dienas nometne Brīnumzeme ir sagatavojusi sarakstiņu ar tām lietām, ko bērnam nepieciešams sagatavot līdzņemšanai.

 

1. Ūdens pudele

 

Vasaras laikā uzņemt šķidrumu ir īpaši svarīgi. Nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, skrienot un piedaloties nometnes atrakcijās, ūdens dzeršana ir obligāta. Lai arī nometnes vietā ūdens ir pieejams, sava ūdens pudele var būt kā labs mērrīks, lai bērns saprastu, vai ir uzņēmis pietiekami daudz šķidruma.

 

2. Saules aizsargkrēms


Vasaras saule ir karsta un var pieķerties pārāk stipri. Bērnu āda ir ļoti jutīga, tāpēc, ja paredzētas aktivitātes ārā, jālieto saules aizsargkrēms. Dienas nometnēm to var arī no rīta uzlikt mājās. Ja paredzēti ūdensprieki, krēmu var ņemt līdzi, lai ar nometnes vadītāju palīdzību to uzliktu atkārtoti.

3. Galvassega


Cepure, lakats, naģene vai kāda cita bērnam ērta un patīkama galvassega noderēs, ja paredzēts pavadīt laiku ārtelpās un dabā. Tā pasargās galvu no saules, lai neiedzīvotos kādā nevēlamā saules dūrienā.

4. Medikamenti


Ar medikamentu došanu līdzi uz nometni neaizraujies. Nometnes organizatori ar tiem būs nodrošinājušies. Pirms nometnes sākuma vari par to pārliecināties, sazinoties ar vadītāju. Vienīgais izņēmums, kad bērnam vari dot līdzi medikamentus, ir gadījumā, ja viņam tie ir jālieto nometnes laikā. Informē par to nometnes vadītāju un medikamentus nodod vadītājai, nevis pašam bērnam. Drošība pirmajā vietā!

5. Rezerves drēbju komplekts


Dzīvojoties un spēlējoties var gadīties visādi. Lai vecākiem un bērnam nebūtu lieks satraukums, ka visa diena jāpavada ar netīru vai slapju apģērbu, līdzi vēlams ņemt rezerves drēbju komplektu, ko vajadzības gadījumā var pārvilkt.

Dienas nometne Brīnumzeme patreiz organizē dienas nometnes, bet, ja nometnē paredzēta nakšņošana, tad līdzi nepieciešams vēl papildus:

 
 

6. Apģērbs katrai dienai


Atbilstoši nometnē pavadīto dienu skaitam, līdzi sagatavo apģērbu un apakšveļu katrai dienai. Paredzi arī, ka laikapstākļi var būt mainīgi – līdzi liec arī kādu siltāku jaku un lietusplēvi.

7. Apavi


Tāpat kā apģērbu, arī apavus liec līdzi dažādiem apstākļiem. Sporta apavi noderēs ikdienai, sandales būs ērtas karstākām dienām, gumijas zābaki noderēs lietainā laikā. Ja paredzēts doties peldēt, neaizmirsti arī iešļūcenes. Tās noderēs arī mazgājoties.

8. Higiēnas piederumi


Zobu birste, zobu pasta, šampūns, dušas želeja, ķemmīte un dvielis. Vari iegādāties mazo ceļojuma kompletu ar higiēnas piederumiem vai dot līdzi bērna ikdienas piederumus. Tie var sniegt papildu drošības un māju sajūtu.

9. Gultasveļa un naktsveļa


Ir nometnes, kur gultasveļa tiek nodrošināta. Dažās nometnēs tā jāņem līdzi pašiem. Lai bērnam būtu viss nepieciešamais, noskaidro to pie nometnes organizatoriem.

10. Mīļmantiņa vai cita svarīga lieta


Ja Tavam bērnam ir kāda mīļākā manta, grāmata vai sedziņa, kas visur tiek ņemta līdzi un dod drošības sajūtu, arī to drīkst ņemt līdzi. Ar bērnu izrunā, ka manta pašam jāpieskata un jāuzmana, lai tā kaut kur nepazustu.

Gatavs nometnei


Katras nometnes prasības var būt atšķirīgas, tāpēc vari palūgt nepieciešamo lietu sarakstu, lai bērnam ir līdzi viss nepieciešamais! Dodoties uz dienas nometni, saraksts būs krietni īsāks, jo dienas laikā neko daudz jau īsti nevajag – aktīvi līdzdarboties un baudīt vasaru! 

Brīnumzemes dienas nometnes Rīgas centrā vai Āgenskalnā ar prieku satiks Tavu mazo ķiparu, lai kopā aizraujoši pavadītu vasaras saulainās dienas. Katrai nedēļai sava tēma, tāpēc ikviens atradīs sev piemēroto!

Dalies:

CITI RAKSTI

Nometnes organizators

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2021