Nometnes, kas tava bērna vasaru padarīs radošu, aktīvu un piepildītu

Vasara ir laiks, kas ikvienam bērnam saistās ar ilgi gaidīto brīvību no mācībām un dažkārt nogurdinošajiem mājasdarbiem. Taču ko nu, kad skola beigusies? Vai zilais ekrāns būs bērnu ikdienas sabiedrotais un draugs visas vasaras garumā? Ir neskaitāmi veidi, kā savu atvasi skaistajās vasaras dienās nodarbināt patiešām saturīgi un jautri. Piemēram, nometnes Latvijā piedāvā dažādas laika pavadīšanas iespējas bērniem jebkurā vecumā. Daudz pozitīvu atsauksmju ieguvušas BRĪNUMZEME dienas nometnes. Arī šogad tās savus dalībniekus gaidīs vairākās vietās Rīgā un piedāvās aizraujoši, radoši un saturīgi pavadīt laiku katru darbadienu no jūnija līdz augustam.

BRĪNUMZEME Centrs visu vasaru, no 1. jūnija līdz pat 28. augustam, piedāvā izcilu brīvlaiku, ļaujot ikvienam bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem izzināt nezināmo, izprast nesaprotamo un izspēlēt nespēlēto. Katra nedēļa būs citāda un veltīta noteiktai tēmai, piemēram, profesiju medībām, kulinārijai, kosmosam, žurnālistikai un modei.

BRĪNUMZEME Teika būs atvērta visu jūliju. Tās būs četras saturīgi pavadītas nedēļas, kas iepriecinās bērnus vecumā no 5 līdz 10 gadiem un ļaus izdzīvot vasaru visā tās krāšņumā. Arī šeit katra nedēļa būs unikāla, piesātināta un neaizmirstama, kad bērni daudz uzzinās par un ap skaistumu, zinātni, radošajām industrijām un digitālajiem medijiem.

Savukārt nometne MAZAIS FINANSISTS tiek organizēta sadarbībā ar Swedbank Finanšu institūtu un bērnus gaidīs Pārdaugavā no 13. jūlija līdz 14. augustam. Tajā varēs radoši darboties bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Nometnes mērķis ir palīdzēt mazajiem izprast finanšu lietas un gūt pirmās iemaņas naudas lietās – kā to saprātīgi tērēt un gudri iekrāt. Protams, arī šajā nometnē jautrība un aizraujoša darbošanās garantēta.

Neatkarīgi no tā, kurā no šīm trim nometnēm bērns piedalīsies, viņu gaida neskaitāmi ieguvumi. Bez šaubām, ikviens dalībnieks iegūs jaunus draugus, izbaudīs interesantuspiedzīvojumus un gūs neaizmirstamus iespaidus, piedaloties radošās, aizraujošās un saturīgās aktivitātēs. Nodarbības vadīs profesionāli izglītotas pedagoģes ar lielu darba pieredzi, radošas un smaidīgas, kas ikvienam mazajam liks justies gaidītam un aprūpētam. Katru dienu bērni tiks pie spēcinošām pusdienām, kā arī pie garda launaga. Savukārt nedēļas noslēgumā ikviens saņems dāvaniņu, kas atgādinās par jauki pavadītajām dienām.

To, ka BRĪNUMZEMĒ laiks aizrit aizraujoši un saturīgi, apliecina mazo dalībnieku vecāki. Piemēram, viena mamma saka: “Nometne ir lieliska. Skolotājas pievērš uzmanību katram bērnam, ļoti laba organizācija, programma ir aizraujoša, bērni jūtas kā mājās jau no pirmās dienas.

Dalies:

CITI RAKSTI

Nometnes organizators

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2021