Darbs mazajām rociņām – kā praktiski izmantot tualetes papīra rullīšus

Tualetes papīra rullītis ir lieta, kas atrodama katrās mājās, tomēr parasti to izmet, pat īsti neapjaušot šī kartona gabaliņa īsto vērtību. No tā var uztaisīt bezgalīgi daudz lietu, un tam vajadzīga vien iztēle. Veidot dažādus praktiskus un radošus darbiņus no tualetes papīra rullīšiem ir saturīgs veids, kā nodarbināt bērnu laikā, kad āra aktivitātes ir ierobežotas. Turklāt šādai izklaidei nav nepieciešams nekas daudz – pietiks ar pašu tualetes papīra rullīti, šķērēm, līmi, krāsaino papīru. Taču jāatceras arī par radošumu un pacietību, kas ir galvenais, lai rezultāts sanāktu patiešām lielisks. Lūk, dažas idejas, ko mazās rociņas pašas var uzmeistarot no tualetes papīra rullīšiem.

Izveido telefona turētāju kā nevienam

Radi jauku dzīvnieku kolekciju, kas priecēs ik dienu

Sniedz saviem rakstāmpiederumiem jaunas un skaistas mājas 

Izveido sev binokli un izzini dabu

Uzcel savu sapņu pili

Šīs ir tikai dažas idejas, ko iespējams realizēt, par pamatu ņemot tik ierastu lietu kā tualetes papīra rullītis. Ar nepieciešamajiem materiāliem, krietnu devu izdomas un sauju pacietības iespējams izveidot visdažādākās lietas, ko var praktiski izmantot dažādās dzīves situācijās, iepriecināt sevi vai pat radīt dāvanu vecākiem. 

 

Dalies:

CITI RAKSTI

Būt nometnei vai nebūt?

Jautājums, kas vasaras brīvlaikā daudzus vecākus nebeidz nodarbināt katru gadu no jauna. Var jau arī bērnu atstāt auklei, var aizsūtīt pie lauku radiem vai ņemt

LASĪT VAIRĀK »

Nometnes organizators

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2021