SVARĪGA INFORMĀCIJA VECĀKIEM
saistībā ar bērna veselības stāvokļa prasībām

Lai mūsu bērniem būtu droša vide un lieliska nometne, mēs atbildīgi ievērosim visas nometņu organizēšanas vadlīnijas, kuras varat izlasīt šeit, bet zemāk esam apkopojoši īsi un koncentrēti svarīgāko informāciju.

1. Jāiesniedz ārsta zīme
Līdz nometnes pirmajai dienai jums jāiesniedz ģimenes ārsta izziņa. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne agrāk kā septiņas dienas pirms nometnes dalības sākšanas, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.

Izsniedzot izziņu, ārstniecības persona novērtē, vai SPKC bērnu ir vai nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 saslimšanas pazīmes. Tāpat arī novērtē vispārējo veselības stāvokli un apzina, vai bērnam pastāv kādi veselības riski saistībā ar uzturēšanos nometnē. Izziņā ārsts norāda to, ka bērns drīkst vai nedrīkst apmeklēt nometni, ir vai nav kādi ierobežojumi, piemēram, attiecībā uz sporta nodarbībām, diētu, alergēniem utml.

2. Mutes un deguna aizsegs nav obligāts, lai apmeklētu dienas nometni.

3. Nometnes telpas un virsmas tiek regulāri dezinficētas, lai nodrošināti bērniem veselīgu vidi un samazinātu elpceļu vīrusu izplatību.

Esam saprotoši, novēlam visiem veselīgu un aizraujošu vasaru!

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020