SVARĪGA INFORMĀCIJA VECĀKIEM

Ja tev ir svarīgi, ka tavs bērns dosies uz nometni, tad rūpīgi izlasi visus punktus!

1. Parakstīts nometnes līgums
Atgādinām, ka, nākot uz nometni, līdz jūsu nometnes nedēļas sākumam ir jābūt parakstītam nometnes līgumam, ko saņēmāt savā e-pastā reģistrējoties. Līgumu iespējams parakstīt arī ar drošu elektronisko parakstu un atsūtīt uz e-pastu info@dienasnometne.lv vai atvest parakstītu eksemplāros uz mūsu biroju Rūpniecības ielā 54, Rīgā iemetot to pastkastītē līdz piektdienas plkst. 15.00 (pirms nometnes uzsākšanas nedēļas). Līgumu iespējams lejuplādēt arī šeit.

2. Jāiesniedz ārsta zīme

Nometnes pirmajā dienā, ienākot nometnē jums reģistrācijā jāiesniedz ģimenes ārsta izziņa. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne agrāk kā septiņas dienas pirms nometnes dalības sākšanas, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.

Izsniedzot izziņu, ārstniecības persona novērtē, vai SPKC bērnu ir vai nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 saslimšanas pazīmes. Tāpat arī novērtē vispārējo veselības stāvokli un apzina, vai bērnam pastāv kādi veselības riski saistībā ar uzturēšanos nometnē. Izziņā ārsts norāda to, ka bērns drīkst vai nedrīkst apmeklēt nometni, ir vai nav kādi ierobežojumi, piemēram, attiecībā uz sporta nodarbībām, diētu, alergēniem utml.

3. Nometnes darba laiks, adrese
Lūgums nometnē ierasties laikā no plkst. 8:30 līdz 9:00 un doties prom no plkst. 17:00 līdz 17:30. Ja tomēr nākas kavēt vai vēlaties izņemt ātrāk, tad par to laikus ziņojiet nometnes pedagogiem. Nometnes norises vietas:
Brīnumzeme Centrs: Rūpniecības iela 54, Rīga
Brīnumzeme Āgenskalns: Mazā Nometņu 47, Rīga
Ieeja Brīnumzeme Āgenskalns nometnē

4. Ierašanās agrāk vai izņemšana vēlāk
Ja nepieciešams atvest bērnu uz nometni agrāk par plkst. 8:30 vai paņemt pēc plkst. 17:30, to ir iespējams izdarīt par papildu samaksu- 5 EUR par katrām 30 minūtēm, iepriekš piesakoties pa tālruni 22 72 53 30 vai rakstot e-pastu: info@dienasnometne.lv

5. Tālruņa numuri
Bērnus atvest un paņemt no nometnes varēs, pie ieejas zvanot pa tālruņiem:
Brīnumzeme Centrs: 28 80 11 01 (A); 29 90 33 60 (B)
Brīnumzeme Āgenskalns: 20 02 48 44

6. Cepure
Lai sargātu galvu no vasarīgās saules stariem, bērnam līdzi obligāti jābūt cepurei.

7. Apavi
Lai uzturētu nometnes telpas tīras, nepieciešami maiņas apavi. Lūdzam dot bērnam līdzi piemērotus un drošus apavus. Neder iešļūcenes un pludmales čības ar pirkstiņu, kā arī apavi, kas ir par lielu vai par mazu. Ja bērns valkā nepiemērotus apavus vai maiņas apavu nav – tad drošības nolūkā viņam var tikt liegts piedalīties noteiktās aktivitātēs.

8. Apģērbs
Nometnē mēs darbojamies aktīvi un dodamies arī ārā, tāpēc gadās iekļūt lietū un sasmērēt apģērbu. Bērna ērtībai iesakām paņemt līdzi 1 maiņas apģērba komplektu, kas sastāv no krekliņa, jakas, zeķēm, apakšbiksēm un svārkiem vai biksēm.

9. Ūdens
Vecākiem jānodrošina ūdens pudeli. Ūdeni bērniem nodrošina organizatori visas dienas garumā.

10. Ēdiens
Uz nometni kategoriski aizliegts bērniem dot līdzi saldumus, košļājamo gumiju, cepumus, šokolādi un jebkurus citus pārtikas izstrādājumus. Nometnē mēs ar lielāko prieku svinam svētkus un atļaujam cienāt ar našķiem citus bērnus, bet tas iepriekš jāsaskaņo ar organizatoriem, lai izvairītos no tā, ka kāds alerģisks bērns tiek pie neatļauta produkta.

11. Līdzi NEņemamas lietas
Uz nometni kategoriski aizliegts nest savas rotaļlietas un valkāt rotaslietas – lai mantas netiktu sabojātas un lai tās nepazaudētu. Nometnē ir rotaļlietas, ar ko brīvajā laikā visiem kopā spēlēties. Šīs rotaļlietas ir aizliegts nest mājās.

12. Tiek nodrošināts
Materiāli radošajām izpausmēm. Veselīgas pusdienas. Viegls launags. Dzeramais ūdens bez ierobežojuma. Aktivitātes svaigā gaisā. Atstarojošās vestes pastaigām ārā. Dažādas nodarbības un spēles visas dienas garumā. Profesionāls personāls. Nodarbību telpas un labierīcības. Diploms par piedalīšanos. Dāvaniņa nedēļas beigās. Našķi sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem.

13. Talantu šovs
Katras nedēļas ceturtdienā rīkojam Brīnumzemes talantu šovu, kur bērni var izpausties ar jebkuru savu talantu. Dalība talantu šovā tikai, ja bērns pats to vēlas un ja vēlas, tad aicinām bērnus mājās trenēties priekšnesumam.

14. Tirdziņš
Katras nedēļas piektdienā rīkojam Brīnumandeli (tirdziņu). Tāpēc aicinām bērnus mājās izgatavot kādu simbolisku priekšmetu, ko tirdziņā pārdot. Tās var būt arī kādas lietas, kas pašam vairs nav vajadzīgas, bet citiem būtu noderīgas. Bērni tirgosies ar nometnes valūtu – pupām, ko nedēļas laikā būs sakrājuši par labiem darbiņiem. Ēdamas lietas pārdot nav atļauts!

15. Suvenīri
Piemiņai piedāvājam iegādāties suvenīrus – krūzītes, krekliņus un pildspalvas ar nometnes simboliku. Skaits un izmēri ierobežotā daudzumā. Tos iespējams iegādāties: dienasnometne.lv/bode

16. Dalīšana grupās (attiecas tikai uz Brīnumzeme Centrs)
Vēršam uzmanību, ka bērni darbosies 2 grupās (A) un (B), kuras savā starpā nesatiksies un maiņa pēc nometnes sākuma nebūs iespējama. Ja vēlaties, lai kādi bērni (māsas, brāļi, draugi) ir kopā, aicinām mūs par to informēt rakstiski e-pastā līdz piektdienas plkst. 15.00 (pirms nometnes norises). Abas grupas pirmdienā no sākuma ierodas uz Rūpniecības 54 ieeju.

17. Iespēja atgūt 20%
Jums ir iespēja atgūt pārmaksāto IIN par bērnu interešu izglītību 20% apmērā. Aizpildot gada ienākumu deklarāciju VID iesniedzot maksājuma apliecinājuma dokumentus. Rēķinu iespējams lejuplādēt šeit. Programmas nosaukums: Radoši izglītojošās nodarbības Brīnumzeme, licences numurs: DIKS-20-505-ail. Licences darbības termiņš: 09.12.2020.-09.12.2022.

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020