Piedāvā aizraujošu raidījumu ciklu bērniem BRĪNUMZEME #PALIECMĀJĀS

Laikā, kad dienas gaišums mūs apskauj arvien ciešāk, arī mazajiem ķipariem tā vien gribas ķert aiz astes saules zaķus un mesties aizraujošās spēlēs ar labākajiem rotaļu biedriem. Pagaidām gan šādas izklaides vēl jāpiebremzē, taču vai tāpēc glābiņš jāmeklē tikai virtuālos piedzīvojumos, ar vienaci pirātu sacenšoties dārgumu meklēšanā? Nebūt ne! Ir tik daudz veidu, kā šo laiku pavadīt jautri kopā ar vecākiem vai pat ielūgt pie sevis mājās virtuālo BRĪNUMZEMI, kur atraktīvu skolotāju pavadībā bērni ne tikai spēlējas un piepilda dienu ar jauniem atklājumiem, bet arī iejūtas dažādās profesijās un, iespējams, ierauga sevī kādu dziļi, dziļi paslēpušos talantu. 

Pavadītais laiks kopā ar bērniem ir ļoti vērtīgs, taču jo interesantāks tas ir tad, kad iespējams darīt kopā kaut ko patiesi aizraujošu un smieklu pilnu. Datorspēles noteikti paliks otrajā vietā, ja laiku jautri un garšīgi pavadīsiet visi kopā, gatavojot visdažādākās picas vai eksperimentējot un uzburot super gardus saldos, kas nav atrodami nevienā recepšu grāmatā. Skaistākie brīži dzīvē ir jāiemūžina, lai tādā laikā kā šis visi kopā varētu pāršķirstīt ģimenes albumu un kopīgi atcerēties jaukākos dzīves momentus. Iespējams, vēl interesantāk ir pavērties sava dzimtas koka kuplajos zaros un iepazīstināt mazākos ģimenes locekļus ar viņu senčiem. Un, kas zina, varbūt tiksiet līdz koka augstākajiem zariem! Tomēr, ja laiks kopā ar bērniem dažādu neatliekamu darbu dēļ izrādās ļoti ierobežots, par to nav jāskumst. Pilnvērtīgas un patiesi aizraujošas stundas mazajiem vairāku nedēļu garumā nodrošinās raidījumu cikls “BRĪNUMZEME #paliecmājās”. 

Tie, kuri pagājušo vasaru pavadīja bērnu dienas nometnē BRĪNUMZEME, noteikti teiks, ka tas bija aizraujošs un piedzīvojumiem pilns laiks, kad brīnumainais tika atklāts šķietami ikdienišķās lietās un vietās un iegūti arī jauni draugi. Šobrīd BRĪNUMZEME savas durvis mazajiem ķipariem vēl nav vērusi, taču tas nenozīmē, ka šajā maģiskajā vietā nevar nokļūt citādi. Laikā, kad uz BRĪNUMZEMI nevar nākt, tā nāk pie Jums! Tā ir virtuāla, taču tikpat aizraujoša un maģiska vieta, kur brīnumi un atklājumi gaida ik uz mazākā solīša. 

“BRĪNUMZEME #paliecmājās” ir interaktīvs un aizraujošs raidījumu cikls bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem, kas izklaidē no visas sirds, kā arī iemāca jaunas prasmes, ļaujot mazajiem iejusties pavāra, mūziķa, zinātnieka un mākslinieka lomā. Kopā ar atraktīviem skolotājiem iespējams pašu rokām radīt mākslas darbus, izkustināt ķermeni, eksperimentēt, lasīt aizraujošus stāstus. Savukārt ar iemīļotiem mūziķiem bērni var izzināt krāsaino skaņu pasauli, gan kopīgi uzdziedot, gan iepazīstot dažādus mūzikas instrumentus. Tāpat ikviens var piedalīties radošo darbu konkursos ar iespēju laimēt BRĪNUMZEMES īpašās balvas. 

Viens “BRĪNUMZEME #paliecmājās” raidījums ilgst 40 minūtes un ietver 8 nodarbības, kurās garlaicībai pavisam noteikti nebūs vietas. Katru nedēļu jebkurā laikā un vietā var noskatīties divus šādus raidījumus. Vienas nedēļas abonements par 16 nodarbībām maksā 3,20 eiro. Iespējams arī iegādāties mēneša abonementu ar 8 raidījumiem jeb 64 nodarbībām, samaksājot 10,50 eiro. Būtiski, ka raidījumus var skatīties neierobežotu reižu skaitu. 

Uzaicini BRĪNUMZEMI uz mājām un sagādā savam bērnam aizraujošu dienu! Vairāk informācijas un pieteikšanās: dienasnometne.lv/paliecmajas

 

Dalies:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin

CITI RAKSTI

SAZIŅAI

Tālrunis:
+371 22 725 330
E-pasts:
konkurss@dienasnometne.lv
Rūpniecības iela 54, Rīga

PIRMD.–PIEKTD. 9.00–18.00
Elektroniski – bez brīvdienām!

MADE WITH 🤍 BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020