Privātuma politika

Aicinām izlasīt mājaslapas www.dienasnometne.lv lietošanas un izmantošanas noteikumus. Apmeklējot mājaslapu www.dienasnometne.lv, jūs piekrītat mājaslapas lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.

MĀJASLAPĀ IZVIETOTĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA
Mājaslapas apmeklētājiem ir aizliegts bez mājaslapas īpašnieku atļaujas pārpublicēt jebkādu informāciju, kas izvietota www.dienasnometne.lv (pārpublicēšanas jautājumos aicinām rakstīt uz info@dienasnometne.lv).
Ja mājaslapas īpašnieki ir devuši atļauju pārpublicēt informāciju komerciālos vai nekomerciālos nolūkos, obligāti ir jābūt atsaucei uz www.dienasnometne.lv.

PRIVĀTUMS
SIA “WE ARE VERY” (ES datu pārzinis) un mūsu apakšzīmoli BRĪNUMZEME un MAZAIS FINANSISTS (turpmāk – mēs, mūsu, mums, mūs) zina, cik svarīgs mūsu klientiem ir privātums. Tāpēc mēs skaidri norādām, kā apkopojam, izmantojam, izpaužam, nododam un glabājam jūsu personas informāciju.
Šī privātuma politika tiek piemērota visām tīmekļa vietnēm, klientu apkalpošanas platformām un citām tiešsaistes lietojumprogrammām, kurās ir iekļauta atsauce vai saite uz privātuma politiku (turpmāk kopā – mūsu pakalpojumi). Šī privātuma politika tiek piemērota neatkarīgi no tā, vai, lai piekļūtu mūsu pakalpojumiem, jūs lietojat datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru, televizoru, sadzīves ierīci vai citu viedierīci.

Informācija, ko mēs apkopojam
Mēs apkopojam dažāda veida informāciju saistībā ar mūsu pakalpojumiem, tostarp:
• jūsu sniegto informāciju mums personīgi;
• informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus;
• informāciju, ko iegūstam no trešajām pusēm.
Mēs varam arī lūgt jums atsevišķu piekrišanu par informācijas apkopošanu vai atsevišķi informēt jūs par to, kā mēs apkopojam jūsu personas datus veidā, kas nav aprakstīts šajā privātuma politikā, kā nepieciešams konkrētiem papildu pakalpojumiem.

Informācijas izmantošana un apmaiņa
Apkopoto informāciju mēs izmantojam:
• lai nodrošinātu jūsu pieprasītos pakalpojumus;
• lai izprastu, kā jūs izmantojat pakalpojumus, lai mēs varētu uzlabot jūsu pieredzi;
• lai gūtu plašāku izpratni par saviem klientiem, piedāvājot viņiem vissaistošākos saziņas veidus, pakalpojumus un pieredzi;
• lai piedāvātu pielāgotu saturu un reklāmas, nepieciešamības gadījumā saņemot no jums atsevišķu piekrišanu.

Mēs jūsu informāciju varam kopīgot:
• ar partneruzņēmumiem – uzņēmumiem, kurus ar SIA “WE ARE VERY” saista kopīgi īpašnieki un pārvalde;
• ar biznesa partneriem – uzticamiem uzņēmumiem, kas var nodrošināt informāciju par jums interesantiem produktiem un pakalpojumiem, kad esat sniedzis atsevišķu piekrišanu;
• ar pakalpojumu nodrošinātājiem – uzņēmumiem, kas nodrošina pakalpojumus SIA “WE ARE VERY” vai tā vārdā;
• ar tiesībsargājošajām iestādēm – kad šādi rīkoties prasa attiecīgas iestādes, kā arī aizsargājot SIA “WE ARE VERY” un tā lietotājus.

Kādēļ mēs ievācam jūsu datus?
Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt jums – saņemt tādus www.dienasnometne.lv pakalpojumus, kas vislabāk atbilst tieši jūsu vajadzībām. Jūsu sniegtie personas dati tiek izmantoti tikai saziņai ar jums. Kā mājaslapas www.dienasnometne.lv apmeklētājs jūs varat izvēlēties saņemt no mums dažāda veida informāciju. Lai nodrošinātu šo pakalpojumu, mums ir nepieciešama jūsu elektroniskā pasta adrese un atsevišķos gadījumos vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Izvēle saņemt informāciju no mums vienmēr ir brīvprātīga. Ja esat izvēlējies saņemt no mums konkrēta veida informāciju, tad ar jūsu skaidri izteikto piekrišanu mēs izmantosim jūsu personas datus tikai tās izsūtīšanai; citiem mērķiem jūsu personas dati netiks izmantoti. No informācijas saņemšanas jūs varat atteikties jebkurā brīdī.

Informācijas saņemšana
Piesakoties informācijas saņemšanai no www.dienasnometne.lv, jūs piekrītat savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datubāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma politika ir paredzēta jūsu aizsardzībai, un tā informē jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir ievākšanas metodes un kā mēs to apstrādājam.

Atteikšanās
Saņemot e-pastus ar jaunumiem, kuriem jūs pierakstījāties mājaslapā www.dienasnometne.lv, jums vienmēr tiks nosūtīta saite ar iespēju atteikties no tiem. Izvēloties šo iespēju, jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu datubāzes un informāciju jūs vairs nesaņemsiet. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt savas sniegtās piekrišanas www.dienasnometne.lv, par to nosūtot rakstisku paziņojumu uz e-pastu info@dienasnometne.lv.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR ĪPAŠAJIEM PRODUKTIEM UN PAKALPOJUMIEM
Lai gan šī privātuma politika attiecas uz visiem mūsu pakalpojumiem, mēs nodrošināsim arī īpašus papildinājumus privātuma jautājumos, kas satur papildinformāciju par mūsu praksi saistībā ar konkrētajiem pakalpojumiem, kad tas ir nepieciešams. Šie pielikumi attiecas uz jūsu datu izmantošanu, lietojot mūsu pakalpojumus, kas tajos tiek atrunāti.

Informācija, ko mēs apkopojam
Daži pakalpojumi jums dod iespēju sniegt informāciju tiešā veidā. Piemēram:
• ja sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, lai apspriestu izstrādājumu vai pakalpojumu, uzdotu jautājumu vai izvirzītu sūdzību; mēs apkopojam informāciju no jums par pieprasīto pakalpojumu. Šāda apkopotā informācija ir jūsu vārds, uzvārds un atkarībā no jautājuma būtības var ietvert arī jūsu mājas adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Informācija no trešo pušu avotiem
Mēs varam saņemt informāciju par jums no publiski un komerciāli pieejamiem avotiem (kā tas ir atļauts ar likumu), kuru varam apvienot ar citu informāciju, ko saņemam no jums vai par jums. Mēs varam arī saņemt informāciju par jums no trešās puses sociālo tīklu pakalpojumiem, ja esat izvēlējies pieslēgties, izmantojot tos.

Cita informācija, ko apkopojam
Mēs varam apkopot arī citu informāciju par jums, jūsu ierīci un pakalpojumu izmantošanu atbilstoši jūsu norādītajai informācijai apkopošanas brīdī vai arī citādi, nepieciešamības gadījumā saņemot no jums atsevišķu piekrišanu.
Jūs varat izvēlēties mums nesniegt noteikta veida informāciju, taču šādi var tikt ietekmētas jūsu iespējas izmantot dažus pakalpojumus. Lai jūs varētu pieņemt informētu lēmumu, datu apkopošanas brīdī mēs sniegsim jums nepieciešamo informāciju.

JŪSU INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA
Apkopoto informāciju mēs izmantojam šādiem nolūkiem:
• lai reģistrētu jūs pakalpojumam;
• lai nodrošinātu pieprasīto pakalpojumu vai funkciju;
• lai nodrošinātu pielāgotu saturu un sniegtu personalizētus pakalpojumus, pamatojoties uz jūsu iepriekšējām aktivitātēm mūsu pakalpojumos, nepieciešamības gadījumā saņemot no jums atsevišķu piekrišanu;
• lai nodrošinātu jums reklāmas saturu, piedāvājot pielāgotas reklāmas un sponsorētu saturu, un nosūtītu informāciju par kampaņām, nepieciešamības gadījumā saņemot no jums atsevišķu piekrišanu;
• lai novērtētu un analizētu savu tirgu, klientus, izstrādājumus, reklāmas kampaņas un pakalpojumus, kas palīdz mums gūt plašāku izpratni, pēc nepieciešamības iegūstot statistiku par saviem klientiem, piedāvājot saistošākos saziņas veidus, pakalpojumus un pieredzi;
• lai lūgtu jums paust savu viedokli par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem un veiktu klientu aptaujas, nepieciešamības gadījumā saņemot no jums atsevišķu piekrišanu;
• lai saprastu, kā cilvēki izmanto mūsu pakalpojumus, kā arī varētu tos uzlabot un izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus;
• lai organizētu bezmaksas balvu izlozes, konkursus ar balvām un akcijas, kas ir atļautas saskaņā ar likumu;
• un citādi – ar jūsu atsevišķu piekrišanu.
Mēs piedāvājam vairākas jūsu informācijas izmantošanas iespējas. Jūs varat izvēlēties, vai saņemt no mums reklāmas ziņojumus, sākotnēji veicot abonēšanu un, ja pārdomājat, izpildot sarakstē ietvertos atteikšanās norādījumus.
SIA “WE ARE VERY” apstrādā personas datus iepriekš aprakstītajiem mērķiem. SIA “WE ARE VERY” juridiskais pamats personas datu apstrādei ietver apstrādi, kas ir:
• nepieciešama, lai izpildītu līgumu starp jums un SIA “WE ARE VERY” (piemēram, lai nodrošinātu jums pakalpojumus un jūs identificētu un autentificētu, tādējādi ļaujot izmantot noteiktus pakalpojumus);
• nepieciešama, lai izpildītu juridiskās prasības (piemēram, lai ievērotu piemērojamos grāmatvedības noteikumus un sniegtu obligāto informāciju tiesībsargājošajām iestādēm);
• nepieciešama SIA “WE ARE VERY” likumīgo interešu īstenošanā (piemēram, lai pārvaldītu mūsu attiecības ar jums un uzlabotu savas saziņas, pieredzes un klientu apkalpošanas atbilstību);
Šāda apstrāde ir balstīta uz mūsu klientu piekrišanu (piemēram, lai sazinātos ar jums saistībā ar mūsu produktiem un pakalpojumiem un sniegtu jums mārketinga informāciju), kuru pēc tam var atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar mums, kā tas ir norādīts privātuma politikas sadaļā “Saziņa ar mums”, neietekmējot apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

JŪSU INFORMĀCIJAS DROŠĪBAS UZTURĒŠANA
Mēs nopietni izturamies pret jūsu datu aizsardzību un esam ieviesuši atbilstošus fiziskos un tehniskos līdzekļus, lai aizsargātu mūsu apkopoto informāciju saistībā ar pakalpojumiem. Tomēr aicinām ņemt vērā – kaut arī mēs veicam visus saprātīgos pasākumus, lai pasargātu jūsu informāciju, tomēr neviena interneta vietne un pārraide, datorsistēma un bezvadu savienojums nav pilnībā droši.

JŪSU TIESĪBAS
Jums ir tiesības pieprasīt informāciju, kādus datus mēs par jums apkopojam, un pieprasīt labot to neprecizitātes, iebilst pret datu apstrādi vai ierobežot to, pieprasīt piekļuvi saviem datiem, to dzēšanu vai pārvietošanu. Saskaņā ar noteiktu jurisdikciju tiesību aktiem mēs varam atteikties apstrādāt pieprasījumus, kuri tiek nosūtīti nepamatoti bieži, pieprasa nesamērīgas tehniskās pūles, apdraud citu personu konfidencialitāti, ir ļoti nepraktiski vai piekļuve tiem netiek citādi prasīta saskaņā ar vietējo likumu. Ja vēlaties iesniegt pieprasījumu, sazinieties ar mums, izmantojot šādu kontaktinformāciju: info@dienasnometne.lv.
Ja pieprasāt dzēst personas informāciju, jūs apliecināt, ka nevarat piekļūt pakalpojumiem vai izmantot tos un ka atlikusī personas informācija turpina glabāties SIA “WE ARE VERY” ierakstos un arhīvos vēl kādu laiku saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, taču SIA “WE ARE VERY” neizmantos to komerciāliem mērķiem. Jūs saprotat, ka, neskatoties uz pieprasījumu dzēst datus, SIA “WE ARE VERY” patur tiesības uzglabāt tos vai to saistošo daļu saskaņā ar minēto tālāk sadaļā “Datu glabāšana” un piemērojamiem tiesību aktiem. SIA “WE ARE VERY” var atcelt, ierobežot vai pārtraukt jūsu piekļuvi tīmekļa vietnei, ja pārkāpjat SIA “WE ARE VERY” lietošanas noteikumus, kad nepieciešams aizsargāt SIA “WE ARE VERY” vai mūsu partneruzņēmumu, biznesa partneru, darbinieku vai klientu tiesības, īpašumu vai drošību.

DATU GLABĀŠANA
Mēs neuzglabāsim jūsu personas datus ilgāk, kā tas ir nepieciešams mērķim, kādam tie tikuši apkopoti. Tas nozīmē, ka dati tiks iznīcināti vai izdzēsti no mūsu sistēmām, kad tie vairs nebūs nepieciešami.
Mēs veicam atbilstošas darbības, lai garantētu, ka mūsu īstenotā informācijas apstrāde un uzglabāšana ir balstīta uz tālāk norādīto loģiku.
1. Vismaz tik ilgs laika posms, kamēr informāciju izmanto, lai nodrošinātu jums pakalpojumu.
2. Saskaņā ar tiesību aktiem, līgumu vai atbilstoši mūsu tiesiskajām saistībām.
3. Tikai tāds laika posms, kāds ir nepieciešams datu apkopošanas mērķa realizācijai vai ilgāk, ja tas tiek prasīts saskaņā ar līgumu, piemērojamiem tiesību aktiem, statistikas nolūkos, atbilstoši saistošajiem aizsargpasākumiem.

SĪKFAILI, BĀKSIGNĀLI UN LĪDZĪGAS TEHNOLOĢIJAS
Mēs, kā arī noteiktas trešās puses, kuras mūsu pakalpojumos nodrošina saturu, reklāmu vai citas funkcijas, izmanto sīkfailus, pikseļus, bāksignālus un citas tehnoloģijas noteiktās mūsu pakalpojumu jomās.
Sīkfaili
Sīkfaili ir mazi faili, kas glabā informāciju jūsu datorā, televizorā, mobilajā tālrunī vai citā ierīcē. Tie ļauj pusei, kura šos sīkfailus ievieto jūsu ierīcē, atpazīt jūs dažādās tīmekļa vietnēs, pakalpojumos, ierīcēs un/vai pārlūkošanas sesijās. Sīkfaili var kalpot daudziem lietderīgiem nolūkiem. Piemēram:
• sīkfaili var atcerēties jūsu pieteikšanās datus, lai tie nebūtu jāievada ikreiz, kad piesakāties pakalpojumā;
• sīkfaili palīdz mums un trešajām personām saprast, kādas mūsu pakalpojumu daļas ir vispopulārākās, jo tie mums palīdz redzēt, kādām lapām un funkcijām apmeklētāji piekļūst un cik laika viņi tajās patērē. Pētot šāda veida informāciju, mēs spējam labāk pielāgot pakalpojumus un nodrošināt jums labāku pieredzi;
• sīkfaili palīdz mums un trešajām personām saprast, kādas reklāmas jūs esat apskatījis, lai, piekļūstot pakalpojumam, jūs ikreiz nesaņemtu vienu un to pašu reklāmu;
• sīkfaili palīdz mums un trešajām personām sniegt jums atbilstošu saturu un reklāmu, apkopojot informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus un citas tīmekļa vietnes un lietojumprogrammas.
Izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, lai piekļūtu pakalpojumiem, jūs varat to konfigurēt, lai pieņemtu visus sīkfailus, noraidītu visus sīkfailus vai tiktu brīdināts par sīkfaila nosūtīšanu. Pārlūkprogrammas ir dažādas, un vairāk par sīkfailu preferenču maiņu var uzzināt pārlūkprogrammas izvēlnē “Palīdzība”. Ierīces operētājsistēma var saturēt papildu vadības līdzekļus sīkfailu kontroles nodrošināšanai.
Ievērojiet – daži pakalpojumi darbojas, izmantojot sīkfailus, un to atspējošana var ietekmēt iespējas izmantot šos pakalpojumus vai kādas to daļas.
Savā tīmekļa vietnē izmantojam tālāk norādītos sīkfailu veidus.

Būtiskie sīkfaili
Ar tiem var pasūtīt produktus un saņemt pakalpojumus no mūsu tīmekļa vietnes.

Veiktspējas sīkfaili
Tie ļauj analizēt mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju un uzbūvi, kā arī noteikt kļūdas. Ar šāda tipa sīkfailiem mēs varam, piemēram, uzzināt, ka iepriekš esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni un kuras tās sadaļas ir vispopulārākās – pēc tā, kuras lapas apmeklētāji ir skatījuši visbiežāk un cik daudz laika viņi pavadījuši katrā lapā. Lai to sasniegtu, mēs bez ierobežojumiem izmantojam Google Analytics, Adobe un līdzīgus analītiskos sīkfailus. Piemēram, sīkfaila ģenerētā informācija par tīmekļa vietnes lietojumu parasti tiek uzglabāta Google serverī Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja atrodaties Eiropas Savienībā vai Eiropas ekonomikas zonā, pirms tam Google saīsina jūsu IP adresi. Tikai izņēmuma gadījumos uz Google serveri Amerikas Savienotajās Valstīs tiek pārsūtīta pilna adrese un saīsināta tur. Mūsu vārdā Google izmanto šo informāciju, lai izveidotu pārskatus par tīmekļa vietnes darbību un sniegtu citus pakalpojumus saistībā ar vietnes darbību un interneta lietojumu. IP adrese, kas pārsūtīta no jūsu pārlūkprogrammas kā daļa no Google Analytics, netiks saistīta ne ar vienu citu Google uzglabāto informāciju. Jūs varat novērst to, ka sīkfaila ģenerētie tīmekļa lietojuma dati (tostarp IP adrese) tiek pārsūtīti un apstrādāti uzņēmumā Google, ja lejupielādējat un instalējat šo pārlūkprogrammas spraudni (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en).


Funkcionālie sīkfaili
Ar tiem varam piedāvāt labāku lietotāja pieredzi. Piemēram, šis sīkfaila veids norāda, ka nākamajā reizē, kad apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, redzamā informācija atbildīs jūsu lietotāja preferencēm vai jūsu kontam, kurā noklikšķinājāt uz saites uz mūsu tīmekļa vietni, vai faktam, ka noklikšķinājāt uz saites uz mūsu tīmekļa vietni e-pasta ziņojumā, ko jums nosūtījām mēs vai kāds uzticams trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kurš sazinās ar jums mūsu vārdā.


Reklāmu sīkfaili
Ar tiem mēs un mūsu rūpīgi izvēlētie partneri var jums nodrošināt reklāmas vai tieši sazināties, kad esat atsevišķi piekritis šādai saziņai, kas atbilst jūsu interesēm, piemēram, apkopojot informāciju par produktiem, kurus esat pārlūkojis vai pasūtījis mūsu tīmekļa vietnē. Mēs, piemēram, bez ierobežojumiem izmantojam Google atkārtotā mārketinga atzīmes, lai mūsu sadarbības mazumtirgotāji varētu reklamēt produktus, kurus esat pārlūkojis mūsu tīmekļa vietnē. Lai uzzinātu vairāk par to, kā darbojas Google atkārtotā mārketinga atzīmes, noklikšķiniet šeit: http://www.google.co.uk/think/products/newremarketing-tag.html
Mūsu vietnē var būt redzams arī trešās puses tīmekļa vietnes vai pakalpojuma saturs, kā rezultātā jūsu datora cietajā diskā vai pārlūkprogrammā var tikt saglabāti trešās puses sīkfaili. Mēs nekontrolējam šo sīkfailu uzglabāšanas procesu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet attiecīgās trešās puses privātuma politiku.


Cita veida vietējā uzglabāšana
Mēs, kā arī noteiktas trešās puses saistībā ar mūsu pakalpojumiem varam izmantot cita veida vietējās uzglabāšanas tehnoloģijas, piemēram, vietējos kopīgojamos objektus (arī dēvēti par “Flash sīkfailiem”) un HTML5 vietējo uzglabāšanu. Šīs tehnoloģijas ir līdzīgas iepriekš aprakstītajiem sīkfailiem ar to, ka tiek glabātas jūsu ierīcē un var tikt izmantotas noteiktas informācijas uzglabāšanai par jūsu darbībām un preferencēm. Tomēr atšķirībā no standarta sīkfailiem šīs tehnoloģijas var izmantot citas jūsu ierīces daļas, un, iespējams, jums nebūs iespējas tās kontrolēt, izmantojot standarta pārlūkprogrammas rīkus un iestatījumus. Lai uzzinātu par Flash sīkfailu atspējošanu vai ietvertās informācijas dzēšanu, noklikšķiniet šeit http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html


Bāksignāli un/vai pikseļi
Mēs, kā arī noteiktas trešās puses varam izmantot arī tehnoloģijas, kuras tiek dēvētas par bāksignāliem vai pikseļiem, kas nosūta informāciju no jūsu ierīces uz serveri. Bāksignāli un pikseļi var būt iestrādāti tiešsaistes saturā, videoklipos un e-pasta ziņojumos un var sniegt iespēju serverim nolasīt noteikta veida informāciju no jūsu ierīces, lai uzzinātu, kad jūs apskatījāt noteiktu saturu vai noteiktu e-pasta ziņojumu, noteiktu laiku un datumu, kad apskatījāt bāksignālu un pikseli, un jūsu ierīces IP adresi. Mēs un noteiktas trešās puses izmantojam bāksignālus un pikseļus dažādiem nolūkiem, tostarp – lai analizētu mūsu pakalpojumu izmantošanu un (kopā ar sīkfailiem) nodrošinātu jums vairāk piemērotu saturu un reklāmu.
Kad piekļūsiet mūsu pakalpojumiem un izmantosiet tos, izņemot trešās puses pakalpojumu nodrošinātāja uzturēto tīmekļa vietni, jums lūgs sniegt atsevišķu piekrišanu par mūsu sīkfailu uzglabāšanu (kas ietver citas uzglabāšanas tehnoloģijas, bāksignālus, pikseļus un citu informāciju jūsu ierīcēs). Jūs lūgs sniegt atsevišķu piekrišanu arī tam, ka mēs un iepriekš minētās trešās puses piekļūstam sīkfailiem (kas ietver uzglabāšanas tehnoloģijas, bāksignālus, pikseļus un informāciju). Ja nepieņemat sīkfailus, var tikt ietekmēta jūsu pieredze, kā izmantojat mūsu tīmekļa vietni/ pakalpojumus, un turpmākā informācija tiks sniegta jums laikā, kad lūgsim jūsu konkrēto piekrišanu.

Saziņa ar mums:
e-pasts: info@dienasnometne.lv

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2024