SVARĪGA INFORMĀCIJA VECĀKIEM

1. Parakstīts nometnes līgums
Atgādinām, ka, nākot uz nometni, līdz jūsu nometnes nedēļas sākumam ir jābūt parakstītam nometnes līgumam, ko saņēmāt savā e-pastā reģistrējoties. Līgumu iespējams parakstīt arī ar drošu elektronisko parakstu un atsūtīt uz e-pastu info@dienasnometne.lv vai atvest parakstītu eksemplāros uz mūsu biroju Rūpniecības ielā 54, Rīgā iemetot to pastkastītē līdz piektdienas plkst. 15.00 (pirms nometnes uzsākšanas nedēļas). Līgumu iespējams lejuplādēt arī šeit.

2. Jāiesniedz ārsta zīme

Nometnes pirmajā dienā, ienākot nometnē jums reģistrācijā jāiesniedz ģimenes ārsta izziņa. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne agrāk kā septiņas dienas pirms nometnes dalības sākšanas, kurā apliecināts, ka bērnam nav elpceļu infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.
Izsniedzot izziņu, ārstniecības persona novērtē, vai SPKC bērnu ir vai nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 saslimšanas pazīmes. Tāpat arī novērtē vispārējo veselības stāvokli un apzina, vai bērnam pastāv kādi veselības riski saistībā ar uzturēšanos Nometnē. Izziņā ārsts norāda to, ka bērns drīkst vai nedrīkst apmeklēt Nometni, ir vai nav kādi ierobežojumi, piemēram, attiecībā uz sporta nodarbībām, diētu, alergēniem utml.

3. Nākot uz nometni jāuzrāda negatīvs SARS-CoV-2 tests!
Bērniem jānodod siekalu paraugs veicot SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas testu, kas visiem, kuri ir noslēguši līgumu par dalību nometnē, ir valsts apmaksāti. Līguma parakstītājs uz Līgumā norādīto tālruņa numuru saņems PIN kodu no E.Gulbja laboratorijas (EGL), lai varētu nodot siekalu testa paraugu gan EGL automātā (robotam), gan jebkurā EGL filiālē

3.1. Laicīgi izņemiet analīžu komplektu (stiebriņu siekalu testam) no EGL automātiskās analīžu nodošanas iekārtas vai jebkuras EGL filiāles un bez rindas! Ja izņēmāt no automāta, tad nodot variet gan automātā gan filiālē, savukārt, ja izņēmāt filiālē, tad nodot varat tikai filiālē.

3.2. Rūpīgi iepazīstieties ar instrukciju.

3.3. Rūpīgi veiciet testu, bet ne agrāk kā 48h pirms nometnes sākuma (tas ir ne agrāk kā sestdienas rīts 8:30). Maksimālais ilgums kad materiāls (siekalas) ir derīgs kopš materiāla ievietošanas stobriņā un analīžu veikšanas laboratorijā ir 12 stundas, kas īpaši karstā laikā var samazināties. Ja laboratorijas iekārtas atzīs, ka materiāls nav derīgs, tad tests nebūs veikts un tas būs jāveic atkārtoti.

3.4. Nododiet veikto testu EGL automātiskās analīžu nodošanas iekārtā vai jebkurā EGL filiālē bez rindas ne agrāk kā 48h pirms nometnes sākuma un ne vēlāk kā 24h pirms nometnes sākuma (tas ir- nododiet jebkurā laikā no sestdienas 8:30 līdz svētdienas 8:30). Izņēmums gadījumā var nodot svētdien līdz ~12:00 ~14:00, bet tad, jūs- vecāki, paši uzņematies risku vai EGL paspēs veikt analīžu testu un jums par to paziņot.

3.5. Ja testa rezultāts ir robežvērtībā un tas netiek atzīts ne par POZITĪVU ne par NEGATĪVU, tad ir jāveic uztriepes jeb nazālais tests. Steidzamais tests EGL maksā 74 eur un šis nav valsts apmaksāts bērnu nometņu apmeklēšanai.

3.5.1. Ja rezultāts ir NEGATĪVS (parasti tas jau ir zināms ~1 stundas laikā), tad uzrādot šo testa rezultātu varat ar šo testa rezultātu apmeklēt nometni.

3.5.2. Ja rezultāts ir POZITĪVS (parasti tas jau ir zināms ~4 stundu laikā), tad nometni jūs apmeklēt nevarat, bet valsts jums atmaksās šos samaksātos 74 eur.

3.6. Uzsākot dalību nometnē, uzrādiet saņemto testu rezultātu nometnes organizatoriem.

EGL Automātu adreses, kurās to var izdarīt vairākās vietās Latvijā, redzamas šeit un EGL filiāles šeit.

3.7. Siekalu parauga savākšanas lietošanas instrukcija šeit.

Instrukcija kā to izdarīt jums sniegs arī siekalu paraugu automāts parauga kastītē. Detalizētāk par testa nodošanu lūgums zvanīt: +371 67801112 uz E. Gulbja Laboratorijas konsultāciju tālruni.

4. Ja ir iespēja apliecināt, ka bērns ir izslimojis Covid-19 vai ka viņam ir pabeigta Covid-19 vakcinācija, tad testēšanu pirms nometnes nav nepieciešams veikt, jo tas pat (visticamāk) nav iespējams, jo pēc tam kad ir bijis Covid-19 pozitīvs gadījums veic tikai uztriepes-nazālos testus nevis siekalu. Tādā gadījumā jāuzrāda sertifikāts no covid19sertifikats.lv

5. Jānodrošina mutes un deguna aizsegs un jāvālkā to nometnes laikā izņemot dalībniekus līdz 7 gadu vecumam.

6. Nometnes darba laiks, adrese
Lūgums nometnē ierasties laikā no plkst. 8:30 līdz 9:00 un doties prom no plkst. 17:00 līdz 17:30. Ja tomēr nākas kavēt vai vēlaties izņemt ātrāk, tad par to laikus ziņojiet nometnes pedagogiem. Nometnes norises vieta:
Mazais finansists – Kr. Barona iela 34, Rīga (ieeja no Blaumaņa ielas)

7. Ierašanās agrāk vai vēlāk
Ja nepieciešams atvest bērnu uz nometni agrāk par plkst. 8:30 vai paņemt pēc plkst. 17:30, to ir iespējams izdarīt par papildu samaksu 5 EUR par 1 reizi, iepriekš piesakoties pa tālruni vai rakstot e-pastu: info@dienasnometne.lv.

8. Tālruņa numuri
Bērnus atvest un paņemt no nometnes varēs, pie ieejas zvanot uz tālruņa numuru: +371 22 826 147

9. Cepure
Lai sargātu galvu no vasarīgās saules stariem, bērnam līdzi obligāti jābūt cepurei.

10. Apavi
Lai uzturētu nometnes telpas tīras, nepieciešami maiņas apavi. Lūdzam dot bērnam līdzi piemērotus un drošus apavus. Neder iešļūcenes un pludmales čības ar pirkstiņu, kā arī apavi, kas ir par lielu vai par mazu. Ja bērns valkā nepiemērotus apavus vai maiņas apavu nav – tad drošības nolūkā viņam var tikt liegts piedalīties noteiktās aktivitātēs.

11. Apģērbs
Nometnē mēs darbojamies aktīvi un dodamies arī ārā, tāpēc gadās iekļūt lietū un sasmērēt apģērbu. Bērna ērtībai iesakām paņemt līdzi 1 maiņas apģērba komplektu, kas sastāv no krekliņa, jakas, zeķēm, apakšbiksēm un svārkiem vai biksēm.

12. Ūdens
Nodrošināt ūdens pudeli, pašu ūdeni nodrošinām visas dienas garumā.

13. Ēdiens
Uz nometni kategoriski aizliegts bērniem dot līdzi saldumus, košļājamo gumiju, cepumus, šokolādi un citus pārtikas izstrādājumus. Nometnē mēs ar lielāko prieku svinam svētkus un atļaujam cienāt ar našķiem citus bērnus, bet tas iepriekš jāsaskaņo ar organizatoriem, lai izvairītos no tā, ka kāds alerģisks bērns tiek pie neatļauta produkta.

14. Līdzi neņemamas lietas
Uz nometni kategoriski aizliegts nest savas rotaļlietas un valkāt rotaslietas – lai mantas netiktu sabojātas un lai tās nepazaudētu. Nometnē ir rotaļlietas, ar ko brīvajā laikā visiem kopā spēlēties. Šīs rotaļlietas ir aizliegts nest mājās.

15. Tiek nodrošināts
Materiāli radošajām izpausmēm. Veselīgas pusdienas. Viegls launags. Dzeramais ūdens bez ierobežojuma. Aktivitātes svaigā gaisā. Atstarojošās vestes pastaigām ārā. Dažādas nodarbības un spēles visas dienas garumā. Profesionāls personāls. Nodarbību telpas un labierīcības. Diploms par piedalīšanos. Dāvaniņa nedēļas beigās. Našķi sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem.

16. Tirdziņš
Katras nedēļas ceturtdienā rīkojam Tirgus placi (tirdziņu). Tāpēc aicinām bērnus mājās izgatavot kādu simbolisku priekšmetu, ko tirdziņā pārdot. Tās var būt arī kādas lietas, kas pašam vairs nav vajadzīgas, bet citiem būtu noderīgas. Bērni tirgosies ar nometnes valūtu – Mazā Finansista valūtu, ko nedēļas laikā būs sapelnījuši par labiem darbiņiem. Ēdamas lietas pārdot nav atļauts!

17. Suvenīri
Piemiņai piedāvājam iegādāties suvenīrus – krūzītes, krekliņus un pildspalvas ar nometnes simboliku. Skaits un izmēri ierobežotā daudzumā. Tos iespējams iegādāties: dienasnometne.lv/bode

18. Iespēja atgūt 20%
Jums ir iespēja atgūt pārmaksāto IIN par bērnu interešu izglītību 20% apmērā. Aizpildot gada ienākumu deklarāciju VID iesniedzot maksājuma apliecinājuma dokumentus. Rēķinu iespējams lejuplādēt šeit. Programmas nosaukums: Radoši izglītojošās nodarbības Brīnumzeme, licences numurs: DIKS-20-505-ail. Licences darbības termiņš: 09.12.2020.-09.12.2022.

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020