SVARĪGA INFORMĀCIJA VECĀKIEM

Sveiciens! Mēs priecājamies jums paziņot, ka dienas nometnē ‘’Brīnumzeme’’ krāsainajās dienās šogad notiks aizraujošs ‘’Holi krāsu festivāls’’!

Holi krāsas ir pulvera konsistence. Bērni būs aicināti piedalīties aizraujošā krāsu cīņā, kuras laikā visi kopā šo krāsu pulverīti metīs gaisā un arī viens otram virsū. Šī ir lieliska iespēja viņiem izpaust savu radošumu, radīt skaistus fotoattēlus. Holi krāsas nav kaitīgas bērnu veselībai, tās ir speciāli izstrādātas, lai būtu drošas un nekaitīgas ādai, kā arī bērniem tiks izskaidrota instrukcija par krāsu pulvera drošu izmantošanu.

Tāpēc aicinām uz otrdienu (20.06.) paņemt līdzi maiņas apģērbu. Lai krāsas pilnībā izbaudītu, ir svarīgi, lai bērniem nebūtu žēl apģērbu sasmērēt, taču vislabāk, ja līdzi paņemtais apģērbs ir gaišs, tādejādi radītie krāsu dizaini labāk izcelsies.

Ja jums ir kādi jautājumi vai bažas par šo aktivitāti, lūdzu, sazinieties ar mums. Paldies par jūsu sapratni un atbalstu!

Ar cieņu, Nometnes vadība

Ja tev ir svarīgi, ka tavs bērns dosies uz nometni, tad rūpīgi izlasi visus punktus!

1. Parakstīts nometnes līgums
Atgādinām, ka, nākot uz nometni, līdz jūsu nometnes nedēļas sākumam ir jābūt parakstītam nometnes līgumam, ko saņēmāt savā e-pastā reģistrējoties.
1.1. Līgumu iespējams parakstīt arī ar drošu elektronisko parakstu eparaksts.lv vai ar Smart ID, piemēram, dokobit.com un atsūtīt uz e-pastu info@dienasnometne.lv vai
1.2. atvest parakstītu divos eksemplāros uz Kr.Valdemāra iela 8, Rīgā iemetot to “dienas nometne BRĪNUMZEME” pastkastītē no 8:00 līdz 19:00 (pirms nometnes uzsākšanas nedēļas- līdz piektdienas plkst. 15:00)
1.3. Nosūtīt izmantojot Latvijas Pasts uz
WE ARE VERY, SIA
a/k 50, Rīga-10, LV-1010, Rīga

Līgumu iespējams lejuplādēt arī šeit.

2. Nometnes darba laiks, adrese
Lūgums nometnē ierasties laikā no plkst. 8:30 līdz 9:00 un doties prom no plkst. 17:00 līdz 17:30. Ja tomēr nākas kavēt vai vēlaties izņemt ātrāk vai vēlāk par norādīto laiku, tad par to laikus ziņojiet nometnes pedagogiem. Nometnes norises vietas:
Brīnumzeme Centrs: Kr.Valdemāra  iela 8, Rīga (sekojiet norādēm, ieeja no Kr.Valdemāra ielas puses):

Brīnumzeme Āgenskalns: Mazā Nometņu 33, Rīga (sekojiet norādēm):

3. Ierašanās agrāk vai izņemšana vēlāk
Ja nepieciešams atvest bērnu uz nometni agrāk par plkst. 8:30 vai paņemt pēc plkst. 17:30, to ir iespējams izdarīt par papildu samaksu- 5 EUR par katrām 30 minūtēm, iepriekš piesakoties pa tālruni 22 72 53 30 vai rakstot e-pastu: info@dienasnometne.lv

4. Tālruņa numuri
Bērnus atvest un paņemt no nometnes varēs, pie ieejas zvanot uz tālruņiem:
Brīnumzeme Centrs: 27 00 63 84
Brīnumzeme Āgenskalns: 27 00 84 24

5. Cepure
Lai sargātu bērniem galvu no vasarīgās saules stariem, bērnam līdzi obligāti jābūt cepurei.

6. Apavi
Lai uzturētu nometnes telpas tīras, nepieciešami maiņas apavi. Lūdzam dot bērnam līdzi piemērotus un drošus apavus. Neder iešļūcenes un pludmales čības ar pirkstiņu, kā arī apavi, kas ir par lielu vai par mazu. Ja bērns valkā nepiemērotus apavus vai maiņas apavu nav – tad drošības nolūkā viņam var tikt liegts piedalīties noteiktās aktivitātēs.

7. Apģērbs
Nometnē mēs darbojamies aktīvi un dodamies arī ārā, tāpēc gadās iekļūt lietū un sasmērēt apģērbu. Bērna ērtībai iesakām paņemt līdzi 1 maiņas apģērba komplektu, kas sastāv no krekliņa, jakas, zeķēm, apakšbiksēm un svārkiem vai biksēm.

10. Ūdens
Vecākiem jānodrošina ūdens pudeli. Ūdeni bērniem nodrošina organizatori visas dienas garumā.

11. Ēdiens
Uz nometni kategoriski aizliegts bērniem dot līdzi saldumus, košļājamo gumiju, cepumus, šokolādi un jebkurus citus pārtikas izstrādājumus. Nometnē mēs ar lielāko prieku svinam svētkus un atļaujam cienāt ar našķiem citus bērnus, bet tas iepriekš jāsaskaņo ar organizatoriem, lai izvairītos no tā, ka kāds alerģisks bērns tiek pie neatļauta produkta.

12. Līdzi NEņemamas lietas
Uz nometni kategoriski aizliegts nest savas rotaļlietas un valkāt rotaslietas – lai mantas netiktu sabojātas un lai tās nepazaudētu. Nometnē ir rotaļlietas, ar ko brīvajā laikā visiem kopā spēlēties. Šīs rotaļlietas ir aizliegts nest mājās.

11. Tiek nodrošināts
Materiāli radošajām izpausmēm. Veselīgas pusdienas. Viegls launags. Dzeramais ūdens bez ierobežojuma. Aktivitātes svaigā gaisā. Atstarojošās vestes pastaigām ārā. Dažādas nodarbības un spēles visas dienas garumā. Profesionāls personāls. Nodarbību telpas un labierīcības. Diploms par piedalīšanos. Dāvaniņa nedēļas beigās. Našķi sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem.

12. Talantu šovs
Katras nedēļas ceturtdienā rīkojam Brīnumzemes talantu šovu, kur bērni var izpausties ar jebkuru savu talantu. Dalība talantu šovā tikai, ja bērns pats to vēlas un ja vēlas, tad aicinām bērnus mājās trenēties priekšnesumam.

13. Tirdziņš
Katras nedēļas noslēdzošajā dienā rīkojam Brīnumandeli (tirdziņu). Tāpēc aicinām bērnus mājās izgatavot kādu simbolisku priekšmetu, ko tirdziņā pārdot. Tās var būt arī kādas lietas, kas pašam vairs nav vajadzīgas, bet citiem būtu noderīgas. Bērni tirgosies ar nometnes valūtu – pupām, ko nedēļas laikā būs sakrājuši par labiem darbiņiem. Ēdamas lietas pārdot nav atļauts!

14. Suvenīri
Piemiņai piedāvājam iegādāties suvenīrus – krūzītes, krekliņus un pildspalvas ar nometnes simboliku. Skaits un izmēri ierobežotā daudzumā.

15. Iespēja atgūt 20%
Jums ir iespēja atgūt pārmaksāto IIN par bērnu interešu izglītību 20% apmērā. Aizpildot gada ienākumu deklarāciju VID iesniedzot maksājuma apliecinājuma dokumentus. Rēķinu iespējams lejuplādēt šeit. Tiek realizētas interešu izglītības programma: Radoši izglītojošās nodarbības “Brīnumzeme”, licences nr.
DIJL-23-82-ail.  Licences darbības termiņš: 12.04.2023.-11.04.2025.

Tiekamies nometnē!

Nometnes Organizators

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020