SVARĪGA INFORMĀCIJA VECĀKIEM saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem

Lai mūsu bērniem būtu droša vide un lieliska nometne, mēs atbildīgi ievērosim visas nometņu organizēšanas vadlīnijas, kuras varat izlasīt šeit, bet zemāk esam apkopojoši īsi un koncentrēti svarīgāko informāciju saistībā ar Covid-19.

1. Jāiesniedz ārsta zīme
Līdz nometnes pirmajai dienai jums jāiesniedz ģimenes ārsta izziņa. Izziņai ir jābūt izsniegtai ne agrāk kā septiņas dienas pirms nometnes dalības sākšanas, kurā apliecināts, ka bērnam nav elpceļu infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.
Izsniedzot izziņu, ārstniecības persona novērtē, vai SPKC bērnu ir vai nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 saslimšanas pazīmes. Tāpat arī novērtē vispārējo veselības stāvokli un apzina, vai bērnam pastāv kādi veselības riski saistībā ar uzturēšanos Nometnē. Izziņā ārsts norāda to, ka bērns drīkst vai nedrīkst apmeklēt Nometni, ir vai nav kādi ierobežojumi, piemēram, attiecībā uz sporta nodarbībām, diētu, alergēniem utml.

2. Jānodrošina mutes un deguna aizsegs un jāvālkā to nometnes laikā izņemot dalībniekus līdz 7 gadu vecumam.

3. Nākot uz nometni jāuzrāda negatīvs SARS-CoV-2 tests!
Bērniem jānodod siekalu paraugs veicot SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas testu, kas visiem, kuri ir noslēguši līgumu par dalību nometnē, ir valsts apmaksāti. Līguma parakstītājs uz Līgumā norādīto tālruņa numuru saņems PIN kodu no E.Gulbja laboratorijas (EGL), lai varētu nodot siekalu testa paraugu gan EGL automātā (robotam), gan jebkurā EGL filiālē.

3.1. Laicīgi izņemiet analīžu komplektu (stiebriņu siekalu testam) no EGL automātiskās analīžu nodošanas iekārtas vai jebkuras EGL filiāles un bez rindas! Ja izņēmāt no automāta, tad nodot variet gan automātā gan filiālē, savukārt, ja izņēmāt filiālē, tad nodot varat tikai filiālē.

3.2. Rūpīgi iepazīstieties ar instrukciju.

3.3. Rūpīgi veiciet testu, bet ne agrāk kā 48h pirms nometnes sākuma (tas ir ne agrāk kā sestdienas rīts 8:30). Maksimālais ilgums kad materiāls (siekalas) ir derīgs kopš materiāla ievietošanas stobriņā un analīžu veikšanas laboratorijā ir 12 stundas, kas īpaši karstā laikā var samazināties. Ja laboratorijas iekārtas atzīs, ka materiāls nav derīgs, tad tests nebūs veikts un tas būs jāveic atkārtoti.

3.4. Nododiet veikto testu EGL automātiskās analīžu nodošanas iekārtā vai jebkurā EGL filiālē bez rindas ne agrāk kā 48h pirms nometnes sākuma un ne vēlāk kā 24h pirms nometnes sākuma (tas ir- nododiet jebkurā laikā no sestdienas 8:30 līdz svētdienas 8:30). Izņēmums gadījumā var nodot svētdien līdz ~12:00 ~14:00, bet tad, jūs- vecāki, paši uzņematies risku vai EGL paspēs veikt analīžu testu un jums par to paziņot.

3.5. Ja testa rezultāts ir robežvērtībā un tas netiek atzīts ne par POZITĪVU ne par NEGATĪVU, tad ir jāveic uztriepes jeb nazālais tests. Steidzamais tests EGL maksā 74 eur un šis nav valsts apmaksāts bērnu nometņu apmeklēšanai.

3.5.1. Ja rezultāts ir NEGATĪVS (parasti tas jau ir zināms ~1 stundas laikā), tad uzrādot šo testa rezultātu varat ar šo testa rezultātu apmeklēt nometni.

3.5.2. Ja rezultāts ir POZITĪVS (parasti tas jau ir zināms ~4 stundu laikā), tad nometni jūs apmeklēt nevarat, bet valsts jums atmaksās šos samaksātos 74 eur.

3.6. Uzsākot dalību nometnē, uzrādiet saņemto testu rezultātu nometnes organizatoriem.

EGL Automātu adreses, kurās to var izdarīt vairākās vietās Latvijā, redzamas šeit un EGL filiāles šeit.

3.7. Siekalu parauga savākšanas lietošanas instrukcija šeit.

Instrukcija kā to izdarīt jums sniegs arī siekalu paraugu automāts parauga kastītē. Detalizētāk par testa nodošanu lūgums zvanīt: +371 67801112 uz E. Gulbja Laboratorijas konsultāciju tālruni.

4. Ja ir iespēja apliecināt, ka bērns ir izslimojis Covid-19 vai ka viņam ir pabeigta Covid-19 vakcinācija, tad testēšanu pirms nometnes nav nepieciešams veikt, jo tas pat (visticamāk) nav iespējams, jo pēc tam kad ir bijis Covid-19 pozitīvs gadījums veic tikai uztriepes-nazālos testus nevis siekalu. Tādā gadījumā jāuzrāda sertifikāts no covid19sertifikats.lv

Esam saprotoši, novēlam visiem veselīgu un aizraujošu vasaru!

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

Uzņēmuma rekvizīti

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

INFO

SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020