Pusglāze piena, divas sviestmaizes ar sieru, un drīzumā – aidā uz BRĪNUMZEMI! Kamēr mammas un tēti darīs savas svarīgās lietas, knīpas un knauķi uzturēsies zemē, kur notiek brīnumi. Un nekad viņiem vēl nebūs bijis tik labi un jautri kopā!

IEGUVUMI BĒRNIEM

Jauni draugi, piedzīvojumi un iespaidi

Radošas un aizraujošas nodarbes

Mīļas skolotājas

Gardi našķi

Jaukas dāvanas

Neaizmirstamas atmiņas

PEDAGOĢES

Gandrīz perfektas visās savās izpausmēs – BRĪNUMZEMES Mērijas Popinsas. Profesionāli izglītotas, ar lielu darba pieredzi, radošas un smaidīgas, kas ciena ikvienu knīpu un knauķi

Prasmes un izglītība

Pedagoģiskā izglītība 90%
Pieredze darbā ar bērniem 100%
Veselības pārbaude (obligāta prasība valstī) 100%
Obligātie dokumenti 100%
Latviešu valodas zināšanas 100%
Krievu valodas zināšanas 90%
Angļu valodas zināšanas 95%
Uzticamas un atbildīgas 100%
Uzmanīgas, gādīgas un mīļas 100%

INFO

Izzināt nezināmo, izprast nesaprotamo un izspēlēt spēlējamo – tieši tāds ir izcils vasaras brīvlaiks, un tieši tādu mēs piedāvājam

MĒRĶIS

Izzināt nezināmo, izprast nesaprotamo un izspēlēt spēlējamo – tieši tāds ir izcils vasaras brīvlaiks, un tieši tādu mēs piedāvājam

KAM?

Pelītēm un zaķēniem, delveriem un mākoņstūmējiem – galvenais, lai gadu nav vairāk par 10 un mazāk par 5

PERSONĀLS

Katru nedēļu viens nometnes vadītājs un līdz trim profesionāliem pedagogiem

VALODA

Latviešu, bet BRĪNUMZEMĒ laipni gaidīti arī angļu un krievu valodā runājošie

DALĪBNIEKI

Ne vairāk par 30 bērniem vienā nedēļā, kas tiek dalīta trīs apakšgrupās. Priekšzināšanas nav nepieciešamas

ILGUMS

Visu vasaras brīvlaiku piecas dienas nedēļā no plkst. 8.30 līdz 17.30 (22.06.–26.06. svētku brīvdienas, nometne slēgta)

NORISES VIETAS

BRĪNUMZEME CENTRS, Rūpniecības iela 54

DALĪBAS MAKSA

99 EUR nedēļā

PUSDIENAS

Par kvalitatīvu un garšīgu bērnu ēdināšanu nometnē rūpējas titulētā šefpavāra Raimonda Zommera lolojums – restorāns Entresol. Gatavojot ēdienus bērnu nometnei, Entresol vadās pēc principa – enerģija, patīkamas sajūtas, labs izskats un smaids

BRĪNUMZEME CENTRS KALENDĀRS

12 aizraujošas nedēļas, kas vairāku mēnešu garumā iepriecinās bērnus un ļaus viņiem piedzīvot dienas nometnes BRĪNUMZEME vasaru visā tās krāšņumā

daru un
radu nedēļa

01.– 05.06.

BRĪNUMZEMES pirmajā nedēļā darbosimies praktiski un mācīsimies radīt lietas gan priekam, gan praktiskai lietošanai, kas noderēs gan pašiem, gan savu vietu atradīs mājās. Kopīgi darīsim un radīsim, īstenosim eksperimentus, priecāsimies par mūsu čaklo pirkstiņu veikumu un parādīsim vecākiem, ko protam izgatavot no pavisam vienkāršiem un viegli pieejamiem materiāliem.

RADOŠO
INDUSTRIJU nedēļa

08.–12.06.

Bērnība ir laiks, kad dažādos veidos mēģinām atklāt savu radošumu, kļūstam par gleznotājiem, izpaužoties gan uz papīra, gan istabas sienām; mēģinām kļūt par aktieriem, atdarinot dažādas slavenības; un darām visu citu, kas mūsu apslēptajai mākslinieka dvēselei ļauj krāšņi uzplaukt. Radošo industriju nedēļā bērniem būs iespēja parādīt savu radošumu un visiem kopā radīt īstu BRĪNUMZEMES mākslas šedevru.

Skaistuma
nedēļa

15.–19.06.

Kura gan jaunā dāma bērnībā nav spēlējusi pārģērbšanos, ielūkojusies mammas kosmētikas makā un ļāvusi vaļu skaistām princešu pārvērtībām? BRĪNUMZEMĒ sapnis par greznā karaļnama daiļajiem iemītniekiem taps patiesi reāls, jo šajā nedēļā bērni apgūs skaistumkopšanas pamatus, darinās skaistus un neparastus tērpus un pat piedalīsies modes skatē.

DIGITĀLO
MEDIJU nedēļa

29.06.–03.07.

Digitālie mediji un internets ir vieta, kur mūsdienu bērni jūtas kā zivis ūdenī. Tomēr svarīgi apzināties, ka arī šajā vidē jābūt uzmanīgiem un jāsargā savi privātie dati. Digitālo mediju nedēļā BRĪNUMZEME būs vieta, kur mazie apgūs drošas interneta lietošanas pamatus un sapratīs, ko nozīmē parūpēties par sevi virtuālajā vidē.

Auto-moto
nedēļa

06.–10.07.

Spraigas autosacīkstes ar labākajiem draugiem, cīņa par ātrākā rallista godu un beigu beigās būt skaistākās un ātrākās mašīnas ieguvējam ir katra mazā auto entuziasta sapnis, kas bērnībā lielākoties izdzīvots spēļu mašīnu ielokā. Taču BRĪNUMZEMĒ auto un moto jomu varēs iepazīt pa īstam! Uzzināsim, kas ir auto modelisms, ielūkosimies auto servisā un noskaidrosim daudz ko citu par lielajām sapņu mašīnām.

Lielo zinātnieku
nedēļa

13.–17.07.

Dzīves pirmajos gados katrs no mums ir bijis lielais zinātnieks, cenšoties iepazīt sevi un pasauli sev apkārt. Tomēr jo lielāku interesi rada tās mīklas, ko vēl nespējam izskaidrot. Lielo zinātnieku nedēļā BRĪNUMZEME pārvērtīsies par atklājumu vietu, kur bērni kļūs par īstiem zinātniekiem, pārsteidzot sevi un veicot atklājumus fizikā un ķīmijā.

Pavāru
gardā nedēļa

20.–24.07.

Prasme pagatavot ēst ir viena no dzīves būtiskākajām prasmēm un māksla, ko var attīstīt visu mūžu. Pavāru gardās nedēļas laikā kopīgi mācīsimies gatavošanas un lietišķās etiķetes pamatus. Tā būs garšīga nedēļa, kurā bērni kļūs par BRĪNUMZEMES pavāriem, attīstīs gatavošanas prasmes un arī apgūs galda kultūru.

Kosmosa
lidojumu nedēļa

27.–31.07.

Plašais un noslēpumu pilnais Visums ir vieta, ko vēlētos apceļot gan liels, gan mazs. Taču tieši BRĪNUMZEMĒ šādu vēlmi iespējams realizēt Kosmosa lidojumu nedēļā. Tajā bērni uzzinās, kā izskatās spožo zvaigžņu un zvaigznāju pilnajā pasaulē, iepazīs lielākās planētas, kā arī uzrīkos savu kosmosa ballīti.

Profesiju
medību nedēļa

03.–07.08.

Mums visapkārt ir tik daudz dažādu profesiju, un katra no tām ir citāda un savu gudrību pilna. Taču vai nav lieliski, ja sapņi piepildās un varam darīt to, ko patiesi vēlamies? Profesiju nedēļas laikā visi kopā iepazīsim dažādas profesijas un, pieliekot šķipsniņu iztēles, pārtapsim par tādiem profesionāļiem, par kādiem vēlamies kļūt.

Mazā
žurnālistA nedēļa

10.–14.08

Nemitīga pētīšana un nebeidzami jautājumi par norisēm visapkārt ir veids, kā jau no agras bērnības iepazīstam pasauli. Mazā žurnālista nedēļā BRĪNUMZEME kļūs par mistikas un noslēpumu pilnu vietu, kurā bērni kļūs par nopietniem pētniekiem, iepazīs žurnālistiku, veidos reportāžas un atklās daudz interesanta.

Dzīvesskolas
nedēļa

17.–21.08.

Dzīve ik dienu mums sniedz aizvien jaunas mācības un apziņu, ka esošās prasmes vajag papildināt ar jaunām. Dzīves pirmajos gados jaunas prasmes nepieciešams apgūt bieži, kas rada izaicinājumu vecākiem – kā ar visu tikt galā. Dzīvesskolas nedēļā BRĪNUMZEME pārvērtīsies par vietu, kur apgūt svarīgas dzīves gudrības. Ik dienu visi kopā apgūsim to, kas mums palīdzēs lielajā dzīvē – labas uzvedības etiķeti, galda kultūru, mācīsimies šķirot atkritumus un daudz ko citu.

Erudīcijas un EKSPERIMENTU
nedēļa

24.–28.08.

Erudīcijas un eksperimentu nedēļā ikvienam mazajam BRĪNUMZEMES iemītniekam būs iespēja ne vien aktīvi izkustēties, bet arī kārtīgi izdancināt savas pelēkās šūniņas, spēlējot dažādas galda un erudīcijas spēles un iegūstot jaunas zināšanas un stratēģijas prasmi.

NORISES VIETA

Hanzas vārti
Rūpniecības iela 54, Rīga

KĀ NOKĻŪT

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS
Autobuss: 2, 20 (pietura: Pētersalas iela)
Trolejbuss: 1, 19 (pietura: Pētersalas iela)
Tramvajs: 5 (pietura: Ganību dambis)

AUTOSTĀVVIETAS
Bezmaksas uz Rūpniecības, P. Brieža un Pētersalas ielām

REĢISTRĀCIJA

Bērns var ierasties uz 1, 3 vai pat uz visām 12 nedēļām, mēs rūpēsimies, lai katra nedēļa ir aizraujoša un īpaša! Goda ģimenēm, brāļiem un māsām, kā arī ja bērns apmeklē 4 un vairāk nedēļas, vienā pirkumā piedāvājam atlaides*!

*Goda ģimenēm, brāļiem un māsām 10% atlaide, 4 un vairāk nedēļu apmeklējumam 15% atlaide

BRĪNUMZEME CENTRS

99
NEDĒĻA
 • IEKĻAUTS:
 • ✓ Materiāli radošajām izpausmēm
 • ✓ Veselīgas pusdienas un launags
 • ✓ Dzeramais ūdens bez ierobežojuma
 • ✓ Atstarojošās vestes pastaigām ārā
 • ✓ Dažādas nodarbības visas dienas garumā
 • ✓ Profesionāls personāls
 • ✓ Nodarbību telpas
 • ✓ Aktivitātes svaigā gaisā
 • ✓ Dāvaniņa nedēļas beigās
 • ✓ Dezinfekcijas līdzekļi

Nākamajā solī, aizpildot reģistrācijas formu, būs iespēja pieteikt dalību uz vairākām nedēļām un saņemt atlaides

ATSAUKSMES

ATBALSTA

Pirmais un lielākais Latvijas interneta forums ģimenēm. Šī ir iecienītākā vieta sarunām ne tikai par un ap bērnu audzināšanu, veselību, izglītošanos, attiecībām ģimenē, bet arī dzīvi un sabiedrību kopumā. Portāls piedāvā visu noderīgāko un aktuālāko informāciju no brīža, kad mazulis vēl tikai tiek plānots. Par rūpēm un mīlestību, bērnu audzinot, par spurainajiem pusaudžiem un attiecībām ar mīļoto, vecākiem un sevi. Par pasaules lielāko vērtību – ģimeni. Tas viss “Cālis.lv” portālā un forumā

Danonki ir īpaši bērniem radīti jogurti un biezpiena sieriņi, kas pagatavoti no 100% dabīgām sastāvdaļām: bez konservantiem, mākslīgajām krāsvielām un aromatizētājiem. Danonki produkti satur kalciju un D vitamīnu, kas veicina normālu bērna kaulu augšanu un attīstību.

Iemīļotie Fazer saldumi  iepriecinās katru bērnu un ikdienu padarīs par maziem svētkiem. Geisha ir viens no iecienītākajiem Fazer starptautiskajiem zīmoliem. Geisha maigo šokolādes pārklājumu un kraukšķīgo riekstu pildījumu iedvesmoja Austrumu domātāju atziņa par ārējo mieru un iekšējo spēku. Geisha – katra diena slēpj sevī mazu sapni.

Veiksmīgi apvienojot senās maizes cepšanas tradīcijas un modernās tehnoloģijas, „Hanzas Maiznīca” gādā par bērnu garšas kārpiņu labsajūtu, nodrošinot nomentes dalībniekiem vienmēr svaigu un gardu maizi launagam. Turklāt bērniem, patērējot tik daudz enerģijas gan spēlēs, gan nodarbībās, tieši rika maizes ir tas, kas tos uzlādē jauniem varoņdarbiem

Rūpes par drošību ir pirmajā vietā un esam lepni nodrošināt nometnes bērnu veselību un aizsardzību šajā tik bīstamajā vīrusu izplatības laikā. Lai mazie delveri bezbēdīgi spēlējas, izkustas un izdauzās, kamēr mūsu 100% dabīgās un ekoloģiskās ziepes un dezinfekcijas līdzekļi pasargā no visiem vīrusiem

SAZIŅAI

Tālrunis:
+371 22 725 330
Jautājumi par reģistrāciju:
info@dienasnometne.lv

PIRMD.–PIEKTD. 9.00–18.00
Elektroniski – bez brīvdienām!

BLOGS

Par burkāniem un bērniem

Zobus nemazgā. Spēļmantas nekārto. Mājasdarbus nepilda un šmucspaini neiznes. Saki vai nesaki – nekāda rezultāta. Skaidrs, ka Poruka laika žagari ir palikuši vēsturē – par laimi

LASĪT VAIRĀK »

Būt nometnei vai nebūt?

Jautājums, kas vasaras brīvlaikā daudzus vecākus nebeidz nodarbināt katru gadu no jauna. Var jau arī bērnu atstāt auklei, var aizsūtīt pie lauku radiem vai ņemt

LASĪT VAIRĀK »

MADE WITH 🤍 BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020