ATSAUKSMJU KONKURSS

Sveiki, foršie Brīnumzemes vecāki!

Mēs šonedēļ esam ļoti priecīgā noskaņojumā, jo kopā ar jums svinam Valsts svētku nedēļu un vēlamies dalīties šajā lieliskajā sajūtā- tāpēc aicinām jūs piedalīties labo atsauksmju konkursā!

Lai piedalītos un laimētu dienas nometnes Brīnumzeme dāvanu kartes-kuponus (kopā 3 gab.) 25 eiro vērtībā, lūdzu, atstājiet savu pozitīvo atsauksmi par šīs vasaras nometnes pieredzi šeit:

Google atsauksmes sadaļā
un/vai
Facebook atsauksmes sadaļā

Konkursā par dāvanu kuponiem piedalīsies visas labās atsauksmes, kuras iesniegtas šogad (2023.) no 1.jūnija līdz 23.novembrim. Dāvanu kuponus varēs izmantot līdz pat 25.08.2024. 

Mēs nevaram sagaidīt jūsu atsauksmes un ceram, ka šī iniciatīva palīdzēs jums un mums saglabāt šīs vasaras pozitīvo enerģiju vēl ilgāk kā arī uzlabot nometnes kvalitāti. Laimīgos izlozēsim 24.11.2023.

Atsauksmē lūgums dalīties ar jūsu pieredzi teksta formā, var pievienot arī attēlus. Piemēri:

Google:

Facebook:

Ja jums ir ieteikumi, kritika vai negatīva pieredze ar kuru vēlaties padalīties ar mums, tad, lūdzu, aizpildiet šo formu: https://forms.gle/LqR8WHnLNZ6VE7a39 (var arī anonīmi), tad mēs to varētu ņemt vērā uz nākamajiem gadiem un varētu uzlabot dienas nometni, lai bērni BRĪNUMZEMĒ justos vēl labāk!

PALDIES JUMS PAR DALĪBU BRĪNUMZEMES NOMETNĒ!
MĒS GAIDĪSIM JŪSU MAZOS ĶIPARUS ARĪ NĀKAMAJĀ VASARĀ,
LAI KOPĀ PAVADĪTU NEAIZMIRSTAMU 2024. GADA VASARU!

Nometnes Organizators

WE ARE VERY SIA
reģ. numurs: 40103197321

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2020