TIEKAMIES 2024!

Piesakoties un veicot maksājumu 100% apmērā, tiek garantēta vieta nometnē.
Ja gadīsies kāda ķibele vai plānu maiņa, tad iemaksa būs drošībā, jo jūsu ērtībām esam ieviesuši maksas pakalpojumu – PAPILDDROŠĪBA

Kurš gan nesapņo nokļūt BRĪNUMZEMĒ!
Un tas ir iespējams!
Tur brīnumi seko ik uz soļa- burvju triki un našķi, eksperimenti un spēles, Brīnumzemes pupas, dāvanas un diplomi! Tas viss un vēl daudzi citi pārsteigumi un brīnumi gaida tavu mazo ķiparu divās vietās Rīgā visas vasaras garumā!

NOMETNES

3.06. – 30.08.

BRĪNUMZEME
CENTRS

Centrs, Rīga

Vasarā Rīgas centra bruģis un ēkas pārtop par pasaku mežu, kas ved uz BRĪNUMZEMI! Neticami eksperimenti, amizantas spēles, slepeni triki un citi brīnumi gaida tavu mazo ķiparu, lai vasaru pavadītu jaunu draugu lokā – gardi smejoties un zinātkāri izklaidējoties!

3.06. – 30.08.

BRĪNUMZEME
ĀGENSKALNS

Āgenskalns, Rīga

Pāri kalniem, pāri lejām – Pārdaugavā! Te atrodas BRĪNUMZEME, kur tavs mazais ķipars var kļūt par triku meistaru, zinātnieku vai pavāru. Te tiek atklāt spoži talanti un rodas jauni hobiji, bet ne tikai… BRĪNUMZEMĒ brīnumi notiek katru dienu. Tiekamies vasarā!

KALENDĀRS

28.08.-31.08

ŠAUSMU dienas CENTRS

ŠAUSMU dienas ĀGENSKALNS

28.08.-31.08

ATBALSTA

„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture. Pats “Hanzas Maiznīcas” zīmols cēlies, apvienojot 4 maizes ceptuves Latvijā, līdz ar to šāds vēsturiskā ceļa sākums ļāvis saglabāt spēcīgas tradīcijas un vērtības, kā arī mīlestību pret maizes cepšanu.

Šobrīd saviem pircējiem AS „Hanzas Maiznīcas” piedāvā ap 40 dažādus svaigās maizes produktus, kuri tiek galvenokārt pārstāvēti zem tādiem zīmoliem kā Kungu, Kuršu, Pļavas, Toste, Rudzu Rikas un Brokastu.

Katras pārmaiņas ir nesušas līdzi jaunu izaugsmi, tāpēc šodien varam piedāvāt produktus ar pievienoto vērtību, ko ik dienas novērtē mūsu pircēji!

Uzzini vairāk: hm.lv

Balticovo Premium olu saldējums- gardums, kas jānogaršo!

Balticovo, kā patiesi olu patrioti, ir izveidojuši Baltijā pirmo proteīna saldējumu, izmantojot olu baltumu.  

Vaniļas, zemeņu, mango un šokolādes garšas- lielisks sabiedrotais pēc sportiskas aktivitātes, kā arī viegls un uzturvielām bagāts našķis, skatoties filmu draugu kompānijā vasaras terasē. Saldējumam ir zems tauku un cukura daudzums, un tas ir bagāts olbaltumvielām! Savukārt, plombīra saldējums radīts pēc mājas saldējuma receptes.

Šie saldējumi, kas veidoti ar olu melanažu, apvieno krēmīgu tekstūru un patīkamu garšu un tā ir klasika, kas lolota gadu gadiem, lai palutinātu ikviena garšas kārpiņas.

Uzzini vairāk: www.balticovo.lv

Danonki ir īpaši bērniem radīti jogurti un biezpiena krēmi bez konservantiem, mākslīgajām krāsvielām un aromatizētājiem. Danonki produkti satur kalciju un D vitamīnu, kas veicina normālu bērna kaulu augšanu un attīstību*.

Danonki jogurtiņi var glabāties līdz pat 6 stundām ārpus ledusskapja, tādēļ tie ir lieliski piemēroti kā neliela uzkoda pa ceļam, pēc pusdienām skolā vai arī brīžos, kad gribas ko garšīgu un veselīgu. Savukārt, ja vēlies baudīt biezpiena krēmus, neaizmirsti paņemt karotīti! Starp citu, biezpiena krēmus arī var sasaldēt un baudīt tos kā saldējumu!

Uzzini vairāk: www.danonki.lv

*Sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids pozitīvi ietekmē Jūsu bērna veselību un labsajūtu.

AS Putnu fabrika Ķekava šogad svin jau 56 gadskārtu.

Esam Latvijā vienīgais pilna cikla ražošanas uzņēmums putnu gaļas audzēšanā un vistas gaļas produktu ražošanā.

Audzējam vistas gaļu 100% brīvu no antibiotiku klātienes un katru dienu piegādājam veikaliem svaigu vistas gaļu, desas, marinētu vistas gaļu, ruletes, dažādus panētus produktus, cīsiņus un cepamdesiņas.

Tieši izcilās garšas kvalitātes dēļ mūs ir iecienījuši tālāki un tuvāki kaimiņi – mēs eksportējam Latvijas produktus uz Zviedriju, Somiju, Dāniju Uzbekistānu, Nīderlandi un citām valstīm.

Uzzini vairāk: Ķekava

Aizmirsti garlaicību! Jaunais SuperManki – bez kofeīna un taurīna, tomēr saglabājot enerģijas dzēriena garšu! Dzēriens, kam pievienots mate tējas ekstrakts, tādā veidā padarot dzērienu par sarkanu un lielisku atsvaidzinājumu prātam un ikdienai.

Jaunais SuperMankiColaParty – aizraujošs garšu salikums, kas apvieno visiem iemīļoto enerģijas dzēriena garšu, bet bez kofeīna un taurīna un ir ar kolas dzēriena garšu, radot atsvaidzinošu dzērienu un ballītes noskaņu!

Uzzini vairāk: SUPER MANKI

Alpro ir zīmols, kas piedāvā plašu un daudzveidīgu augu izcelsmes produktu klāstu – dažādus augu dzērienus, sojas bāzes desertus, alternatīvas jogurtam un citus produktus.

Jā, tieši tā – tie visi ir produkti, kas 100% radīti no augiem un dabīgi nesatur laktozi. Pie tam produkti ir draudzīgi dabai, satur vitamīnus un ir arī ļoooti gardi! Nobaudi arī Tu, lai par to pārliecinātos! 🙂

Lai uzzinātu vairāk par zīmolu un iepazītos ar produktu klāstu, ielūkojies: Alpro 

SASKAŅOJUMI

Visas nometnes ir reģistrētas un apstiprinātas Valsts izglītības satura centra mājaslapā nometnes.gov.lv

Veselības
inspekcija

Valsts ugunsdzēsības un
glābšanas dienests

Rīgas pilsētas
pašvaldība

Pārtikas un
veterinārais dienests

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY

SIA WE ARE VERY © 2021